Sestdien sanāca pabūt uz AB dambja pēcpusdienas pusē. Tā ir diena un laiks, kad nereti ļautiņi ieplānojuši sev tik nozīmīgo pasākumu – kāzas.

Nerunājot par pašu kāzu nepieciešamību starp diviem mūsdienu cilvēkiem, uz nerviem uzkrita pavisam kas cits. Šoreiz tas bija kāzu fotogrāfēšanās process. Lai gan to tikpat labi varētu attiecināt arī uz citām svinībām.

Tā nu sanāca ievērtēt šīs izdarības no pavisam netāla attāluma, jo ļautiņi bij izdomājuši piebraukt ar melno Volgu uz paša dambja. Ko tik viņi tur nedarīja. Protams tika producēts  lērums kadru ar mehāniskiem smaidiem un bučām, taču ne tikai. Tika fiksēts moments, kur līgava tēlo supervaroni sievu,  turot virvi ar vienu roku pret četriem vīriešu kārtas pārstāvjiem. Stilīgi, interesanti vai muļķīgi un sekli!? Dīvaini likās uzveidotās epizodes ar līgavu un līgavaini dažādās pozās pie Volgas stūres. Viņi taču ar to iespaidīgo mašīnu pat dažus cm todien visdrīzāk nenobrauca! Visbeidzot uz fotogrāfa pieprasījumu kāzinieki pietēloja spiegt un mētāt rokas, kad tiem virsū spricēja šampanieša strūklu. Tā vismaz divas reizes. Tā viņi tur vairāk kā pus stundu tēloja un radīja mākslīgas bildes ar pilnīgi fiktīviem momentiem.

Nu pasakiet kāds te kaifs šitā šķobīt sejas un inscinēt nereālus notikumus?  Turklāt patērēt tam tik bezdievīgi daudz laika! Manuprāt, viens vienīgs balagāns.. bail iedomāties kas notika vēlākā turpinājumā.

Joprojām šausminos.